Kluby pięciu dni

W dniach 22-26 lipca 2019 r. odbędą kluby pięciu dni.  Są to otwarte spotkania dla dzieci, które składają się z zabawy, śpiewu i lekcji biblijnej. Zajęcia z dziećmi prowadzi młodzież oraz pracownicy Fundacji Społeczności Ewangelizacji Dzieci.  Zajęcia będą się odbywać codziennie na terenie Tychów w dwóch  różnych miejscach, w każdym o określonej godzinie: Czułów, osiedle w okolicach zakładu […]

Chrzest wiary

W niedzielę 16 czerwca o godz. 10:00 odbędzie nabożeństwo połączone z chrztem wiary dwóch młodych osób, które chcą potwierdzić publicznie swoją wiarę oraz decyzję pójścia za Panem Jezusem. Po uroczystości chrztu mamy zamiar spędzić czas przy obiedzie, kawie i cieście. Zapraszamy!

Wykłady na temat Przybytku

Serdecznie zapraszamy na serię wykładów poświęconych opisowi starotestamentowego przybytku i jego powiązania z drogą zbawienia. Wykłady będzie prowadził brat Aleksander Marekwia a pierwszy z nich odbędzie się w piątek, 7 września o godz. 18:00 (w ramach piątkowego rozważania biblijnego).

Szkółka – rozpoczęcie roku szkolnego

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego, szkółki dla dzieci w naszym zborze wracają po przerwie wakacyjnej. Inauguracyjne spotkanie dla dzieci odbędzie się w najbliższą sobotę, 8 września o godz. 16:00. Oprócz lekcji biblijnej planujemy również urządzić grill dla rodziców i dzieci, o ile pogoda na to pozwoli. Zapraszamy!

Kluby pięciu dni

W dniach 6-10 sierpnia odbędą kluby pięciu dni.  Są to otwarte spotkania dla dzieci, które składają się z zabawy, śpiewu i lekcji biblijnej. Zajęcia z dziećmi prowadzi młodzież oraz pracownicy Fundacji Społeczności Ewangelizacji Dzieci.    Zajęcia będą się odbywać codziennie na terenie Tychów w trzech różnych miejscach, w każdym o określonej godzinie: Czułów, osiedle w okolicach zakładu celulozy […]

Chrzest wiary

W niedzielę 19 sierpnia o godz. 10:00 odbędzie nabożeństwo połączone z chrztem wiary czterech młodych osób, które chcą potwierdzić publicznie swoją wiarę oraz decyzję pójścia za Panem Jezusem. Po uroczystości chrztu mamy zamiar spędzić czas przy obiedzie, kawie i cieście. Zapraszamy!

Wykłady na temat narzeczeństwa – nagrania

Zapraszamy do odsłuchania nagrań wykładów brata Czesława Bassary pt. „Jak rozeznać z kim mam dzielić swoje życie” zawierające odpowiedzi na pytania:   Dlaczego Bóg ustanowił małżeństwo? Na czym polega prawdziwa miłość? Kogo chrześcijanin nigdy nie powinien poślubić? W jaki sposób przygotować się do małżeństwa?     Wykłady odbyły się 23 czerwca w naszym zborze.

Szkółka – zakończenie roku

Informujemy, że 17 czerwca o godz. 16:00 odbędzie się ostatnia szkółka w tym roku szkolnym. Szkółki wrócą we wrześniu, po wakacyjnej przerwie.   Po szkółce odbędzie się grill dla wszystkich. Zapraszamy!

Wykłady na temat narzeczeństwa oraz małżeństwa – aktualizacja

Informujemy, że nastąpiła zmiana terminu wykładów na temat narzeczeństwa i małżeństwa prowadzonych przez brata Czesława Bassarę pierwotnie zaplanowanych na 24 czerwca. Wykłady zostały podzielone na dwa dni: 23 czerwca (sobota), godz. 18:00. Temat: „Jak rozeznać się, z kim mam dzielić swoje życie?” 24 czerwca (niedziela), godz. 10:00. Temat: „Małżeństwo po Bożemu!” Po wykładach zapraszamy na kawę […]